Obchodní podmínky

Vážené klientky a klienti,

vážíme si toho, že jste se rozhodli nás navštívit. Abychom mohli našim klientům co nejlépe vycházet vstříc, sestavili jsme Obchodní podmínky, které nám umožňují operativně objednávat naše klienty a zajistit vám co nejbližší volný termín.

 

OBJEDNÁVKY A RUŠENÍ TERMÍNŮ

Objednáte-li se k nám na ošetření, čas je vyhrazen pouze a jenom pro Vás. Proto Vás prosíme, abyste také respektovali náš čas.

Proto zavádíme následující pravidla:

Objednaný termín je třeba zrušit NEJPOZDĚJI 24 HODIN předem. V případě, že k tomu nedojde a Vy se neomluvíte nebo dáte vědět příliš pozdě, nárokujeme si STORNOPOPLATEK ve výši 30 % z ceny celkové dané procedury, splatný při další návštěvě – jedná se o kompenzaci za promarněný čas. Pokud nebudete souhlasit, vyhrazujeme si právo klienta znovu neobjednat.

Rušení termínů provádějte především formou SMS zprávy nebo telefonátem na tel. 725 511 890. Přes internet NENÍ možné objednaný termín zrušit!

 

PLATNOST DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

Dárkový poukaz má splatnost 6 měsíců od jeho vystavení. Nenechávejte jeho čerpání na poslední chvíli. Propadne-li, nelze si nárokovat žádným způsobem čerpání služeb, náhradní službu nebo vrácení peněz.

 

REKLAMACE

Reklamaci na provedenou službu je nutné podat pouze OSOBNĚ, a to nejlépe po telefonické dohodě a ve stanovený čas. Nejdéle však 24 hodin od poskytnutí služby.

 

DOCHÁZKOVÁ KARTIČKA

Docházkovou kartičku, která se vztahuje pouze na kompletní ošetření nad 1850,- Kč, obdrží každý náš klient ZDARMA. A při pravidelné docházce 1 x měsíčně získává na každé jedenácté ošetření slevu 10 %. Při prodlevě delší než 3 měsíce však tato kartička propadá.